دختران سوخته سازندگی عبیداللهی

# با تشکر از وبلاگ باز باران

شرح فاجعه مخوف: ساعت 10 صبح پنجشنبه، 24 دی‌ماه 83، بخاری یکی از کلاس‌های دبستان سفیلان لردگان چهارمحال و بختیاری آتش گرفت؛ در حالی که دانش‌آموزانش مشغول پاسخ به امتحان بودند. معلم موفق شد بخاری را از کلاس بیرون بیندازد اما از بد حادثه بخاری کنار دو گالن پلاستکی پر از نفت، پخش زمین شد. در چشم به هم زدنی، شعله‌های گرگرفته آتش، جهنمی در برابر در کلاس درست کرد؛ دیواری سوزان که ابتدا همه کودکان معصوم را در کلاس محبوس کرد. و سپس آرام‌آرام پیکر 13 کودک را به کام مرگ برد و چندین کودک را نیم سوخته رها کرد، تا سند مظلومیت مستضعفین و رسوایی توسعه باشد! در آن لحظه خاتمی در سفر آفریقا بود. و اطرافیان و نمایندگان اصلاح‌طلب با لطایف الحیل، پول محرومین را صرف سفر خارجی می‌کردند!

 امام علی ع: الله الله فی الطبقة السفلی!

فاجعه مضاعف:در این گیر و دار رسوایی براندازان و زمینه سازان سوختن این فرزندان فاطمه زهرا، یک عده منطق امام زمان در کمک به مستضعفان عالم را به دشنام گرفتند: شما که پول ندارید مدرسه خودتان را درست کنید، چرا به بازسازی لبنان و فلسطین کمک می‌کنید؟ گناه همه این سوخته‌ها و نیم‌سوخته‌ها به گردن رهبری و احمدی نژاد است!

اولاً این فاجعه در زمان مدیریت خاتمی رخ داد، نه احمدی نژاد. دوم اینکه مگر زمینه سازان این فاجعه، کسی جز هاشمی و آیت الله‌های حامی وی بوده اند؟ چه کسی پول بیت المال را برخلاف نظر رهبر اسلام، صرف تجملات کرد؟ سوم، چه کسی یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان را صرف افتتاح فرودگاه امام خمینی کرد؟

چه کسی جز محتاج البصیره، هزاران میلیارد تومان پول کشور را صرف مخالفت با سیاستگذار کلی نظام در اجرای دستور العمل‌های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول کرد؟ چه کسی روستاها و شهرهای کوچک را به چرخ‌های بیرحم توسعه  عبیدالله بن زیادی سپرد؟ و چه کسانی از وی حمایت کردند؟

 فلیضحکوا قلیلا ولیبکوا کثیرا:باید  کم بخندند و بسیار بگریند

راه حل های عملی برای تسلی خاطر خانواده‌های فاجعه زده:

1. چون هاشمی برنامه اقتصادی توسعه کاپیتالیستی دنبال کرد، و فقرا نادیده انگاشته شدند؛ پس: الف. هاشمی باغ پسته اش را بفروشد و سیمای تمام این کودکان معصوم را با جراحی پلاستیک، تا حدی بهبود بخشد. ب. برخی آیت الله‌ها و مراجع محترم حامی هاشمی و سیاست‌های وی، این دختران را به کنیزی قبول کنند؛ البته اگر این دختران زخم خورده از منطق توسعه عبیداللهی، بپذیرند. ج. احتمالا امام زمان راضی باشند که  آیت الله حامی خانواده های سبز برانداز، چهره فرزندان فاطمه(س) را با پول خمس، جراحی پلاستیک کنند.

2. خاتمی به عنوان کسی که به جای پرداختن به مشکلات معیشتی مردم و عمران و آبادانی کشور، دنبال افسارگسیختگی سیاسی رفت و پول مملکت را صرف روزنامه‌ها و مجله‌هایی کرد که از دستمال استنجاء ابلیس هم کثیفتر بوده‌اند، کمکی به این فرشته ها بکند.

3. پیش از آنکه خداوند کسانی را محاکمه کند که منطق امام خامنه ای را به آتش کشیدند، قوه قضائیه پرونده را دوباره احیا کند.

این هم سند تصویری جنایت و خیانت تراژیک و استراتژیک:

منطق مدیریت هاشمی با فرزندان اسلام چه کرد! وای بر ما اگر قیامتی باشد

کاش این دخترمعصوم، نوه هاشمی بود تا پدربزرگ، بهترطعم محرومیت وسوختن مضاعف رابچشد!

امام خامنه ای، در دیدار گروهانهای عاشورا، 22 خرداد 1371: سازندگى، کارى بود که على‌ بن‌ ابیطالب علیه‌السلام داشت؛ این، سازندگى است! دنیاطلبى و مادى‌طلبى، کارى است که عبیدالله زیاد و یزید مى‌کردند. آنها تجملات را زیاد مى‌کردند. این دو را با هم اشتباه نباید کرد. امروز عده‌اى به اسم سازندگى خودشان را غرق در پول و دنیا و ماده‌پرستى مى‌کنند. این سازندگى است؟!

حضرت آیت الله وحید! ما مثل زنان سبز خواهان ملاقاتیم، حتی اگر شما بپذیرید؛ ما پول آمدن نداریم؛ ببینید که شش نفر از ما را مثل ... در عقب پیکان جا کرده اند

کاش یکی از این دختران معصوم، نوه خاتمی بودند تا هزینه قرتی بازی سیاسی را بفهمد

 

کاش این دختر، نوه آیت الله غروی و امامی کاشانی بود تا نتایج کار هاشمی، بهتر مشخص شود.

 جهنم فقط مال شرابخور نیست مال مدیر بی عرضه هم هست!

اگر این دختر، نوه حضرت آیت الله جوادی آملی بود، آیا ایشان، باز هم اقتصاد دولت نهم را با اسم اقتصاد صدقه ای و کمیته امدادی مورد نقد قرار می دادند؟ آیا حضرت ایشان، ناظر به وضعیت اقتصادی کشور در آبان ۸۸، می فرمودند: "جهنم فقط برای شرابخوار نیست، برای بی عرضه هم هست؛ اگر اقتصاد ممکت آسیب ببیند، دین هم آسیب می بیند." و خدا را شکر که نوه علامه بصیر، مصباح و مرجع تقلید بسیجی،آیت الله نوری همدانی نیست؛ که کسی فکر کند، به خاطر نوه اش، حامی منطق دولت عدالت است.

نائب امام زمان عج؛ در پیام سالگرد ارتحال امامره 10 خرداد 1369: در نظام اسلامى، رفع فقر و محرومیت، در شمار هدفهاى طراز اول است و پایبندى به اصول انقلاب، بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان و محرومان، سخنى بى‌معنى و ادعایى پوچ است!

حضرت آیت الله جوادی! من حقم را از مملکت میخواهم، اسمش را اقتصاد کمیته امدادی بگذارید یا هر چیز دیگر 

کاش این دختر معصوم، فرزند سید حسن خمینی بود، تا بهتر قدر هاشمی و خاتمی را بداند

 

کاش این پسر فاجعه‌زده، نوه لاریجانی بود، تا معلوم شود باز هم از هاشمی حمایت می‌کند یا نه؛ کاش اندکی از یک میلیارد ریال وامی که رئیس مجلس به نمایندگان داد و ۵۰۰ میلیون ریال آن وام بلاعوض (نه رشوه) بود؛ به این کودکان میداد!

 

کاش نوه آیت الله امجد هم در این میان بود، آنگاه احتمالا توصیه آیت الله خوشوقت را گوش میکردند و ایشان را به محمد هاشمی نمی فروختند.

 

کاش این دست، دست فرزند یکی از حامیان هاشمی بود تا بیشتر قدر هاشمی را بداند!

 

کاش این دست، دست نوه توکلی یا قالیباف بود، تا بیشتر ...

 

اگر این دختر نوه ناطق یا واعظ  بود، چه می شد؟ احتمالا موضع ناطق درباره  نماز جمعه ۲۹ خرداد چیز دیگری بود.

ولیّ امر مسلمین، 10 اسفند 68: "اسلامى که نتواند آرزوهاى خفته و فروکشته قشرهاى مظلوم را در سطح دنیا -نه فقط در سطح کشور خودمان- زنده و احیا کند، شک کنید در این‌که این دین، اسلام باشد!"

 

اگر یکی از این دختران معصوم، نوه موسوی یا جریان مبتلا به دیّوثی استراتژیک*بود، احتمالا موسوی نقاشیهای اسپرمی نمی کشید.

 

کاش برای تسلی این بچه‌ها، مرتضی جوادی آملی، محمد سروش محلاتی، سید محمد رضا طباطبایی و ... یک بار به کلاس‌شان سر بزند. و از نزدیک رنج محرومان را ببیند، و محصول زحمات جناح ضد احمدی‌نزاد (هاشمی  و یارانش) را مشاهده کند.

این کودکان نیم سوخته، یتیم آل محمدند: همه مسئولان نظام را به خدا قسم می دهیم،کاری برای این کودکان مظلوم بکنند؛ ستادی درست شود، شماره حساب ویژه ای بگذارند. آقای احمدی نژاد! برای این کودکان، کاری کن! این کودکان خانم زینب را به یاد خیمه های سوخته می اندازند. اگر حضرت عباس زنده بود کسی جرأت نمیکرد خیمه ها را با آتش سازندگی یزیدی بسوزاند؛ و آیا فقهای حامی یا ساکت در برابر منطق توسعه عبیداللهی، به توابین گره می خورند؟ امان از دل زینب! آخر این کودکان نیم سوخته، یتیم آل محمدند!

مطلب مرتبط :  وحید خراسانی عالمتر است یا آخوند خراسانی

--------------------------------
*دیوث: آنکه مردان را بر زن خود وارد کند، آنکه با علم به فاحشگی همسرش، غیرتی به خرج ندهد!

/ 15 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کنگاورنیوز

با سلام این پست شما در کنگاور نیوز درج شد. مؤید باشید

باران

سلام.بامطلبی تحت عنوان آیا داماد فتنه شلاق خواهد خورد ؟ به روزیم .

110

امجد: آقای بهاءالدینی در سال ۶۵ فرمودند : خیلی ها دارند برای ولایت تلاش می کنند ولی ولایت منحصراً برای سید علی خامنه ای است... http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=101&catid=45

لباس شخصی

وای برماکه فقط کارمان رسیدگی به اموالمان شده...................

ساناز

عالی بود ممنون از خبر سوختگی

محمد رضا

وایییییییییییییی [وحشتناک][گریه][گریه]

سیدعلی

خداوند لعنت کند هاشمی و خاتمی و کروبی و موسوی نفهم رو

یا حق

تا افرادی همچون مشایی در کنار آقای احمدی نژاد هست پولهای بیت المال صرف این کودکان نخواهد شد بلکه صرف هدیه تهرانی و دیگرانی خواهد شد که با پولهای میلیونی دولت نمایشگاه نقاشی و عکس برگزار کنند و سودش را به جیب بزنند و معروفیت بیشتر کسب کنند لعنت خدا بر هاشمی و خاتمی و حامیانشان

سیاوش

خیلی دردناک و سخته خدا این درد را به خاندان هاشمی بزند انشا الله