کتاب تکیه‌گاه؛ بررسی نقش هاشمی و خانواده‌اش در انتخابات دهم و فتنه 88

این کتاب، در 11 فصل و 10 ضمیمه به صورت مستند به مباحث زیر می پردازد:

انتخابات نهم ریاست جمهوری/ رابطه هاشمی رفسنجانی و دولت نهم/ طرح دولت وحدت ملی/ طرح تقلب و کمیته صیانت از آرا/ حمایت هاشمی از موسوی/ نقش خانواده هاشمی رفسنجانی در انتخابات دهم ریاست جمهوری و فتنه88/ مناظره احمدی نژاد-موسوی/نامه سرگشاده هاشمی به رهبر معظم انقلاب/ هفته ی پس از انتخابات/ فتنه 88 و جمع بندی پایانی.

در ضمیمه این کتاب هم یک مقاله مفصل در مورد مبارزات هاشمی رفسنجانی پیش از پیروزی انقلاب، سخنان هاشمی رفسنجانی در نمازجمعه 26 تیر1388 و چند مقاله و سند درباره نقش خانواده هاشمی رفسنجانی در فتنه 88 آمده است.

تهیه و تنظیم: محمدحسن روزی طلب
ناشر: انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی

http://www.rajanews.com/%5CFiles_Upload/47210.jpg

لینک مقدمه ی کتاب: "تکیه‌گاه"؛ بررسی نقش هاشمی و خانواده‌اش در انتخابات دهم و فتنه 88

بُرشی از مقدمه: صبح شنبه بعد از انتخابات، جلسه‌ای در مجمع تشخیص برگزار شد. هاشمی، سیدحسن خمینی، محمد خاتمی و موسوی گردهم آمدند تا در برابر سونامی جمهوریت نظام چاره‌اندیشی کنند. موسوی دقایقی پس از خروج از این جلسه بود که بیانیه مشهور "تسلیم صحنه‌آرایی خطرناک نمی‌شوم" را منتشر کرد؛ چرا که او تکیه‌گاهش را همیشه در صحنه می‌دید... فردای 29خرداد برای هاشمی رفسنجانی روز مهمی بود. او قصد داشت تا بیانیه‌ای را صادر کند اما در درگیری‌های گسترده در خیابان آزادی و غرب تهران و دستگیری فائزه هاشمی که هفته گذشته را درکف خیابان‌ها به مصونیت‌سازی و جرأت‌سازی برای اغتشاش‌گران مشغول بود، سبب شد تا هاشمی‌رفسنجانی بیانیه‌اش را صادر نکند. بیانیه‌ای که به قول مطلعین در آن از ابطال و حکمیت سخن رفته بود... کتاب پیش‌رو، روایتی کوتاه و مستند از قصه پرغصه نقش‌آفرینی اکبر هاشمی رفسنجانی در سپهر سیاسی ایران از سال 1383 تا 1389 است.

/ 6 نظر / 28 بازدید
سرزمین دانلود

سلام. با مشاهده وبلاگ خوب شما و در راستای معرفی بهتر وبلاگ هایی که تولید محتوای سالم دارند، مایلیم تا با شما تبادل لینک داشته باشیم. در صورت تمایل، لطفا به سایت ما و بخش تبادل لینک (منوی بالای سایت) مراجعه کنید. پاینده باشید. راستی لینک کوتاه شده ست. اگر روی آن کلیک کنید بعد از چند لحظه صفحه اصلی سایت باز میشود. منتظر شما هستیم.

Foroshe Socks - FIlter Shekan - VPN

Foroshe VPN - Socks - Filter Shekan Ba Sorate Bala Bedone ghaati Baraye Kharid Be Shomare 09369444139 SMS bedid id yahoo vpn3L Email info.vpn2000@gmail.com

سرباز کمپ

والپیپری فوق العاده نگاه رئوفت را از ما دریغ نکن آقا، چرا که جاذبه ی نگاهت، مجنون را از لیلی دل زده کرده است... http://camp707.com/archives/2155

سرباز کمپ

طرح / خانه سینما فتح شد. http://camp707.com/archives/2188 نظر شما راجع به خانه سینما چیه؟

حمید

سلام لینکتان کردم اگه دوست داشتید به نام بنرسازفلش لینکمان کنید

سرباز کمپ

طرح روز/ جعفر علی شاه (جاسبی) رفت! خوش حالی تا چه حد؟ در حد سقوط یک دیکتاتوری دیگر؟ … یا بیشتر؟ http://camp707.com/archives/2219 حتما نظر بدید!