این پُست، 1500 تومان می شود!

»» 500 تومان هفته نامه "9 دی" + 1000 تومان مجله "پنجره"
       (یک دی.وی.دی مستند+4صفحه ویژه نامه، ضمیمه رایگان)

 

* جزئیات حلقه‌های ارتباطی منافقین با موسوی

مدیرمسؤول هفته‌نامه 9 دی، از افشای اسناد و حلقه‌های ارتباطی منافقین با موسوی برای نخستین‌بار در مصاحبه این هفته‌نامه با یک مقام امنیتی و اطلاعاتی خبر داد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران و مدیرمسؤول هفته‌نامه 9 دی که درباره ویژگی‌های دومین شماره این هفته‌نامه که قرار است امروز منتشر شود، با فارس گفت‌وگو می‌کرد+، اظهار داشت: شماره دوم هفته‌نامه 9 دی، شنبه‌ -امروزهجدهم دی‌ماه- در 16 صفحه به صورت عمومی عرضه می‌شود. وی در ادامه مهم‌ترین بخش دومین شماره هفته‌نامه 9 دی را مصاحبه با یک مقام امنیتی و اطلاعاتی دانست و گفت: در این مصاحبه 3 صفحه‌ای برای نخستین‌بار برخی از اسناد و حلقه‌های ارتباطی منافقین با میرحسین موسوی مطرح و معرفی شده است. همچنین بخش‌هایی از جلسات 10 ساله موسوی با حلقه مشاورینش که مشهور به «جلسات پنجشنبه‌ها» بوده و همچنین جزوه زیست - مسلمانی و برخی از نکات مهم درباره انتخابات دهم ریاست جمهوری افشا شده است. مدیرمسؤول هفته‌نامه 9 دی بر همین اساس عنوان کرد: در این مصاحبه همچنین اسناد دیگری که حکایت از انحرافات فکری موسوی و رهنورد دارد و برخی اطلاعات مهم دیگری که حکایت از طرح براندازی نظام در انتخابات 88 داشته برای نخستین‌بار مطرح شده است.

وی در ادامه یادآور شد: در دومین شماره هفته‌نامه 9 دی همچنین یک ویژه‌نامه که اختصاص به خطبه‌های نماز جمعه رهبر حکیم انقلاب در طول 31 سال پس از انقلاب دارد، نیز منتشر شده است چرا که 24 دی سالروز انتصاب رهبر انقلاب به امامت جمعه تهران از طرف حضرت امام خمینی(ره) است. رسایی همچنین ابراز امیدواری کرد: دومین شماره هفته‌نامه 9 دی با استقبال گسترده‌ای مواجه شود چرا که شماره اول این هفته‌نامه به چاپ دوم هم رسید. وی در خاتمه تصریح کرد: هفته‌نامه 9 دی تلاش می‌کند که هر هفته در عرصه اطلاع‌رسانی کشور حضور جدی داشته باشد.

در 9دی می خوانید:
پشت‌پرده نامه جنجالی هاشمی به رهبر انقلاب از زبان علی هاشمی +
سرویس‌های اطلاعاتی در بین نزدیکان و بستگان درجه یک برخی شخصیت‌ها نفوذ کرده‌اند +
دکتر وحید یامین‎پور/ سیمای جمهوری اسلامی تهران! +
جملات طلایی مشاور وزیر اطلاعات/ اگر فتنه‌گران در انتخابات پیروز می‌شدند، چه می‌کردند؟ +

 

http://www.yazdanhasnogun.com/yazdan_logo.jpg

* دی.وی.دی مستند «یزدان تفنگ ندارد» ضمیمه رایگان مجله پنجره

مستند «یزدان تفنگ ندارد» امروز(شنبه 18 دی ماه) به عنوان ضمیمه هفته نامه پنجره توزیع می شود+. مستند سیاسی-اجتماعی «یزدان تفنگ ندارد» در قالب یک لوح فشرده(دی.وی.دی) به همراه هفتاد و ششمین شماره هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

این مستند 68 دقیقه ای توسط 7 تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف درباره حوادث پس از انتخابات و قتل ندا آقا سلطان تهیه شده و تلاش می کند تا نگاه مردم سراسر کشور به این اتفاق را بررسی کند. این مستند سیاسی-اجتماعی به کارگردانی حسین شمقدری و بازی-روایتگری سیدطه‌رضا نیرهدی ساخته شده و با نگاه بی طرفانه ای نسبت به حوادث پس از انتخابات به سراغ مردم از طیف ها و سلایق مختلف رفته و از زبان آن ها این حوادث را واکاوی می کند. "یزدان تفنگ ندارد"، تجربه متفاوتی از فیلم های مستند سیاسی ایرانی را به مخاطب ارائه می دهد.

شماره 76 مجله پنجره به همراه ضمیمه این لوح فشرده، امروز به روی پیشخوان روزنامه فروشی های سراسر کشور رفت.

/ 4 نظر / 34 بازدید
amir

سلام داداش خدا قوت ضمنا یزدان تفنگ ندارد جایزه اول جشنواره فیلم عمار را گرفته است التماس دعا اخوی

آزاد اندیشی

سلام خدا قوت با مطلب نعمت فتنه (2) به روز هستم . . . هيچ‌وقت تصور نمي‌كرديم كه با يك موتور هوندا از مسجد محل سوار شويم و چند كيلومتر آنطرف‌تر به صحنه جهاد برسيم . . . . ادامه مطلب: http://azad-andishy.blogfa.com/post-45.aspx

خط انقلاب

ریشه فتنه را باید خشکاند. ریشه فتنه هاشمی بود.

آنتی ساندیس

ورود لجن نامه 9دی یوم ا... ساندیس خوران بی همه چیز اوباش بر همه ساندیس خوران وساندیس مسلکان و ساندیس صفتان تهنیت باد. هر چقدر هم که اراذلی مثل رسایی برچسب منافق به موسوی بزنند بازهم رسوا و بی آبروتر از همیشه خودشانند وکیل الدوله های بی مقدار نون به نرخ روز خوری که باشاره یک فسیل بی مغز بی مصرف نه نماینده که راهیافته به خانه ای هستند که بقول بنیانگذار نظام در راس امور است.