قسمتی از پیام تسلیت رئیس‌جمهور

»» در پی شهادت جمعی از مردم و فرماندهان سپاه

      در عملیات تروریسـتی شرق سیستان و بلوچسـتان

دیدار صمیمی رئیس جمهور با مردم خمین

»» موجب افتخار است که فرزندان این ملت که عمر خود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله‌گون خود سپری کرده‌اند اینگونه با کمال اخلاص و سادگی و مسئولیت‌پذیری در میان مردم حضور می‌یابند و جان خود را در راه خدمت بی‌منت فدا می‌کنند.

»» انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد.

»» از مسئولین ذیربط می‌خواهم که با سرعت و قاطعیت عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

-----------------------------------------------------------------------------

* پس نوشت:

»» حادثه در ساعت 20/8 دقیقه در نزدیکی محل برگزاری همایش هم‌اندیشی طوایف بخش پیشین از توابع شهرستان سرباز، به وقوع پیوست.

»»تاکنون آمار شهدای حادثه عملیات تروریستی در شرق سیستان و بلوچستان به 29 نفر و تعداد مجروحان نیز به 28 نفر رسید.

»» این اقدام تروریستی زمانی به وقوع پیوست که این گروه از فرماندهان در تدارک برگزاری همایش وحدت میان عشایر شیعی و سنی کشور بودند.

»» 3‌ روز عزای عمومی در سیستان و بلوچستان

»» از جمله شهدا؛

سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه قدس،

سردار محمدزاده فرمانده سپاه ِ سلمان استان سیستان و بلوچستان،

فرمانده سپاه ایرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تیپ امیرالمومنین(ع)

/ 3 نظر / 9 بازدید
دانشجو

سلام دوست عزیز. خداوند ایشان را رحمت کند . یا علی[گل]

یه هموطن

به نظر من کار نیروهای خاین داخلی هستش ما باید موسوی و کروی را اعدام کنیم که باعث هرج و مرج کلی در کشور شدند و تمرکز نیروهایمان را بهم ریختند تا دیگر جانیان با دستانی بازتر به کار خود ادامه دهند. درود به تمام شهدا فقط خواهش میکنم که دست حامیان این ها را باید شکست وقطع کرد

ف

من زاهدانيم شماها هيچكدوم نمي دونين كه ما از دست اينا چي مي كشيم الان تو خود زاهدان هزاران تا عبدالمالك لعنتي هستش هر روز منتظر خبر مرگ يكي از عزيزانمون هستيم خدا لعنتشون كنه اونا آدم نيستن چه برسه به مسلمون فقط ميتونم بگم خدا لعنتشون كنه دولت عزيز بايد اونا رو بگيره و كمترين مجازات براي اونا اينه كه بدنشونو تيكه تيكه كنه و بدن به خودشون تا بخورن در ملأ عام . اينطوري يه كم از داغ دل ما شايد كم بشه لعنت به پدر و مادرشون