زنجیره ی پیامکی برای فیلم تحسین شده رهبر انقلاب؛ قلاده های طلا

از فردا اکران خواهد شد فیلمی که به اعتراف مخالفان و موافقان، نقطه عطفی برای ژانر سیاسی سینمای ایران است. فیلمی که در بایکوت رسانه ای خشک مغزهای روشنفکرنمای خر کیف شده از یک اسکار آمریکایی برای یک "جدایی" قرار گرفته و حتی در مواردی با ناملایمتی دوستان رسانه ای جریان خودی، به ناچار «تبلیغات وبلاگی و پیامکی محدود» بروبچه های سایبری انقلابی، جای همه ی اینها را پُر کرده است.

همینجاست که بی تعارف کلان رسانه های حزب الله باید از نحوه ساپورت و زنجیره وار تبلیغات رسانه های همین روشنفکرنماهای خرکیف شده برای "جدایی اصغر" درس بیآموزد که بازهم به شکرانه ی حضور "جوانان ِخود تحلیل ِانقلابی"، شرایطی جدید از اطلاع رسانی و تبلیغات جزیره ای به هم متصل، شکل گرفته است که در مقایسه با همین سال گذشته، بسیار تنومندتر و بموقع تر شده است.

با این تقاسیر باید گفت که طرح "زنجیره ی پیامکی برای قلاده های طلا" یکی از همین جزایر به هم متصل شده تبلیغاتی جریان حزب الله است که إنشاءالله با استقبال "جوانان سایبری" مواجه خواهد شد.

پیامک آماده شده 3 کراکتر است یعنی چیزی حدود 30 تومن و اگه شما فقط به 10 نفر از دوستان تون ارسال کنید، جمعاً 300 تومن از شارژتون کسر خواهد شد. و اگر همین 10 نفر هر کدام فقط به 10نفر دیگر ارسال کنند... متن پیامک:

دعوت به تماشای فیلم سینمایی تحسین شده رهبر انقلاب/ از برنامه ریزی MI6 انگلیس در فتنه88 تا شناسایی عنصر نفوذی در مدیران ارشد وزارت اطلاعات/ «قلاده های طلا» سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران/ اکران از 25اسفند-

/ 2 نظر / 82 بازدید
گل یاس

سلام دیگه واجب شد که بریم و ببینیم این فیلم... . موفق باشید التماس دعا

گل یاس

سلام دیگه واجب شد که بریم و ببینیم این فیلم... . موفق باشید التماس دعا