اصولگرانماها در آغوش سران فتنه

»» مصافحه و خوش و بش مصباحی مقدم، غفوری فرد، صالحی(وزیر امور خارجه دولت) با خاتمی ِفتنه گر

شجونی؛ عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه خاتمی در فتنه88 نقش محوری را ایفا می‌کرد، افزود: آقای خاتمی باید در دادگاه محاکمه شود و نسبت به دیداهای محرمانه خود با «جرج سوروس ِصهیونیست+» به مردم پاسخ بدهند اما متاسفانه برخی‌ها که دغدغه انقلاب و اسلام را ندارد از خاتمی استقبال می‌کنند و در مراسم ختم با او خوش‌وبش می‌کنند!

http://nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/15-4-1390/IMAGE634456308472902523.jpg
                                                  خوش و بش آقای صالحی؛ وزیر امور خارجه دولت با خاتمی ِفتنه گر


                                خوش و بش مصباحی مقدم؛ نماینده ی اصولگرانمای مجلس با خاتمی ِفتنه گر


                                      خوش و بش غفوری فرد؛ نماینده ی اصولگرانمای مجلس با خاتمی ِفتنه گر

http://nasimonline.ir/Images/News/Larg_Pic/15-4-1390/IMAGE634456308467832233.jpg
                                      خوش و بش غفوری فرد؛ نماینده ی اصولگرانمای مجلس با خاتمی ِفتنه گر

خبرگزاری نسیم+ نوشت:

حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه خاتمی جز سران داخلی فتنه است و باید در دادگاه محاکمه شود، گفت: متاسفانه در مراسم ختم آقای صدوقی، خاتمی با گستاخی شرکت کرده و برخی افراد از جمله مصباحی مقدم، غفوری فرد و وزیر خارجه دولت با او خوش‌بش کردند که این کار پشت کردن به اصولگرایی و مردم محسوب می‌شود.

* خاتمی پاسخگوی دیدارش با "سوروس" صهیونیست باشد

وی با بیان اینکه خاتمی در فتنه 88 نقش محوری را ایفا می‌کرد، افزود: آقای خاتمی باید در دادگاه محاکمه شود و نسبت به دیداهای محرمانه خود با «جرج سوروس صهیونیست» به مردم پاسخ بدهند اما متاسفانه برخی‌ها که دغدغه انقلاب و اسلام را ندارد از خاتمی استقبال می‌کنند و در مراسم ختم با او خوش‌وبش می‌کنند.

نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان باید در مراسم ختم آیت‌الله صدوقی به خاتمی بی‌محلی می‌کردند چرا که خوش‌‌وبش و مصاحفه با خاتمی اهانت به مردم است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که وظیفه می‌داند در جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت به مصباحی مقدم عضو دیگر این جامعه نسبت به خوش‌وبش با خاتمی تذکر بدهد.

گزارش تصویری-1//
مجلس ختم مرحوم حجت الاسلام محمدعلی صدوقی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد درمسجد نور تهران

گزارش تصویری-2//
مجلس ختم مرحوم حجت الاسلام محمدعلی صدوقی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد درمسجد نور تهران

/ 6 نظر / 22 بازدید
حی علی الجهاد

فقط میشه اظهار تاسف کرد واسه وزیر دکتر خود دکتر و میشه دلمون بسوزه واسه اون همه ذوق و شوق میشه دلمون تنگ بشه برای سوم تیر برای 22 خرداد برای عدالت محوری و گفتمان امام و انقلاب ... میخواستم یه چیزی بنویسم ولی دیدم بدون شرحه! چی بگم دیگه!

طاهره فتاحی

سلام. پس کجاست این هپلی؟ اگر برگرده شما اطلاع رسانی دقیق می کنید؟؟؟

مجتبی

سلام با مطلب یادداشت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره مناجات شعبانیه آپم. منتظر حضور گرم و نظرات سازنده شما هستم.[گل]

آرش

هر چه میگذره بیشتر علائم دست پنهانی هاشمی رو میشه واقعا تاسف میخوریم که دکتر هنوز نفهمیده چه کلاهی سرش گذاشتن تا چه وقت باید چوب کثافت کاریهای مشایی و دارو دسته اش رو دکتر بخوره نمی دونیم لعن و علی عدوک یا علی خاتمی و کروبی موسوی و بالاخص هاشمی و مشایی

هانی

دور دوم دولت دکتر با مقابله با رهبری آغاز شد و پایان آنهم با خفت و حقارت تمام خواهد شد اما حیف از دکتری که عاشق رهبر و مردم بود اما خودش و برخی دوستانش در مرداب مشایی گرفتار شدند و هر روز بدتر از دیروز خواهند شد مطمئن هستم که خدا باعث و بانی آنها را به سقوط بدی خواهد کشاند

امیر علی

ما تا آخر به ذخیره ایران زمین امام خامنه ای مدظله العالی اقتدا می کنیم و معتقدیم هر که با او درافتاد به لطف حق و اهل بیت علیه السلام ور خواهد افتاد به زودی زود