... به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

»» آقای اشتهاردی! تمام مطالب زیر مستند و منبع هر خبر به شکل " + " در آخر همان خبر آمده است.

eshtehardi-hashemi

«مهدی هاشمی و فرزندان دیکتاتور معدوم عراق؛ صدام به شراکت در تجارت مواد سوختی تصفیه شده، کود شیمیایی، سیمان و خرما اقدام کرده بودند که این تجارت روزانه 350 هزار دلار سود به همراه داشت+» اینا به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«خود هاشمی هم می‌داند مهدی از سران‌فتنه88 بود+» اما به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«وزیر اطلاعات هم اعلام کرد مهدی هاشمی در 3 محور سیاسی، اقتصادی و موارد دیگر(!!) اتهام دارد که پرونده مهدی هاشمی در این 3 محور در قالب 36 زونکن است+» اصلاً 360زونکن، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«شروط چندگانه ی آقازاده ی فراری هم برای حضور در دادگاه در نامه ی آبان ماه89 خطاب به قاضی القضات؛ آیت الله آملی لاریجانی+» به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی دارای یک حریم امن برای استمرار مفاسد خود است+» خب، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

اصلاً «آقای هاشمی هم می خواست انتخابات ابطال شود+» به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«حقوق 3000پوندی دانشگاه‌آزاد به مهدی‌هاشمی، دستمزد ارتباط با اپوزیسیون؟+» هست یا نیست، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«تشکیل پرونده برای مهدی هاشمی در وزارت اطلاعات از سال72 +»یعنی از 18سال پیش، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«صدور محکومیت "11 سال حبس" برای یکی از همکاران مهدی هاشمی، پسر آقای هاشمی را نسبت به نتیجه بررسی اتهاماتش آگاه کرده و احتمال منتفی شدن بازگشت وی به ایران را افزایش داده است+» که داده است، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«حداد عادل می گوید: هاشمی می‌خواهد فتنه‌گران را برگرداند+» حالا برگرداند یا نگذارد برگرداننده شوند، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«دفاع فائزه از مهدی در جمع عرب‌ها+فیلم+» دیگه به اضافه فیلمش به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«حضور ‌عفت‌‌مرعشی؛ مادر آقازاده لندن نشین و همسر رئیس مجلس خبرگان+رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران در سفارت ‌انگلیس مقارن با تجمع ضدانگلیسی ‌دانشجویان+» به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«هزینه ی 2 میلیارد تومانی از بیت‌المال در دور نهم انتخابات ریاست جمهوری برای پدرش+وفتنه 88 قرار بود سال 84 اجرا شود+» یعنی هر چی ... به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«کمک مهدی هاشمی به شبکه‌های ماهواره‌ای+»یا به پابرهنگان و مستضعفین ضدانقلاب به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مروری بر نقش خانواده هاشمی در رویدادهای سیاسی سال88 +» آنهم در سال همت مضاعف و کار مضاعف به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی: اگر از پدرم حمایت کنید 5 پست وزارت می‌دهیم+» دوست داره مسئولیت خیرات بکند، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی؛ شاه‌کلید پشت‌پرده نامه جعلی لاریجانی به رهبر انقلاب+» بوده که بوده، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«هاشمی رفسنجانی به پرونده بچه‌هایش دسترسی دارد و آن‌ها را خلاص می‌کند!+» مایه داری و برازندگی، گُندگی و خلاصندگی، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«همه می‌گویند "مهدی بیا" ولی هاشمی رفسنجانی می‌گوید "مهدی نیا"!+» حالا مهدی بیاد یا نیاد، فائزه که اینجاست و محاکمه نمیشه! بیخیال بابا، اصلاً به من چه ربطی دارد؟ بعدشم به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«سخنان هاشمی، ترفندی برای رهایی پسرش از محاکمه است+» یا نه، اصلاً ترفندی نیاز هست یا نه، اصلاً کسی رو قراره بگیرند که حالا رهایی بخواد یا نه، این جمله مصداق بصیرت آفرینی و روشنگری هست یا توهم توطئه و تهمت و بی اخلاقی، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«هاشمی به جای تلاش برای آزادی فتنه‌گران، پسرش را تحویل دهد+» تا بعدش بگید دخترش را هم تحویل دهد بعد از اون هم بگید همسرش را تحویل دهد بعد از اون هم... تا نوبت خودش بشه آره؟ به همین خیال باش! اصلاً مسائل خانوادگی این خاندان به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«ارتباط تشکیلاتی مهدی هاشمی با حلقه ضدانقلاب لندن+» یا همان حلقه ماسونی لندن نشین به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«دریافت مدرک کارشناسی ارشد بدون آزمون و طبق یک قرارداد میان دانشگاه صنعتی شریف و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت+» به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی با استفاده از سهمیه رزمندگان در آزمون، شرکت کرده و از لحاظ علمی به صراحت مردود گشته اما برای دوره دکترای رشته مهندسی انرژی، دعوت به مصاحبه می گردد!+» خب که چی؟ دوست داشتن دکتراشو براش ردیف کردن، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«دریافت کارت پایان خدمت مهدی هاشمی با 21 ماه و 22 روز گواهی کسر خدمت+» به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی در سال 1372 وی در حالی که تنها 24 سال داشته با سوء استفاده از سربرگ و امکانات شرکت تاسیسات دریایی، قایق شخصی- تفریحی خود را بدون حق گمرکی از ترانزیت هوایی وارد کشور کرده+» که کرده به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«موبایل های شخصی خودش، موبایل همسرش(فرشته هاشمی)، تلفن منزل، آرایشگر شخصی،  معلم خصوصی همسر وی، گوسفند نذری(عید قربان)، ویزای خانوادگی دبی، قبض برق منزل، خرید از فروشگاه های فرودگاه مهر آباد و حضور خانواده اش در کافی شاپ فرودگاه، بیمه نامه خودروی همسر مهدی هاشمی، هزینه های تمیز کردن شیشه های منزل مهدی هاشمی، هزینه های ستاد مردمی دوستداران آقای اکبر هاشمی رفسنجانی و ... همه رو از حساب دانشگاه آزاد پرداخت می کرده+» دیگه جیب مهدی و جیب دانشگاه آزاد نداشته، با هم رفیق جینگ بودند، خب، اینا به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«صدور حکم ماموریت برای مهدی هاشمی به لندن  به شماره پرسنلی 2076 در حالی که وی متواری است به امضای شخص  جعفر علی عبدالله جاسبی با حکم مأموریت شماره 516/440/53 مورخ 27/11/1388 به مبلغ فوق العاده ماموریت 2530 پوند+» این 2530 پوند پول شامپوش هم نمیشه در ضمن به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی از سالها قبل با سفارت انگلستان در تهران ارتباط داشته است و جا دارد که از معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات خواست تا سرنوشت پرونده 16سال پیش مهدی هاشمی و ماجرای کشتی انگلیسی را توضیح دهد+» گیرم که ماجرای کشتی انگلیسی و جلسه ی همین چند ماه قبل توی لبنان رو هم توضیح بدهد، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«سفارت عربستان تصاویر تعدادی از افراد یک گروه خاص بین المللی از جمله شماری از اعضای القاعده را در اختیار مهدی هاشمی قرار داده بود تا وی آنها را در جمهوری اسلامی شناسایی کرده و اطلاعات آخرین وضعیتشان را ارائه دهد که این گزارش ها بعضاً  به عملیات های ضد امنیت ملی منجر شده+» حالا چون مهدی داشته در دستگیری اعضای القاعده به امیر پشمک خان؛ جناب ملک عبدولی کمکی می کرده، شد اقدام ضد امنیت ملی؟ گیرم که شده، به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«روز 23 خرداد 1388، یک روز پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری مهدی هاشمی به سرلک دستور می دهد که به همراه چند نفر دیگر ساختمان مذکور را پاکسازی کنند تا اثری از اقدامات خاص مهدی هاشمی باقی نماند. سرلک به همراه آقایان امانی و ابوالفتحی اسناد مکتوب و تعداد زیادی سی دی را در چند کیسه از محل ساختمان خارج می کنند و ابتدا به ویلایی در منطقه دارآباد تهران منتقل و شبانه و تحت حفاظت گارد شخصی که با پول مهدی اجیر شده بودند و در یک عملیات مخفیانه در جاده لواسان امحا کرده اما خوشبختانه بخش قابل توجهی از این اسناد بازیابی شده+» حالا خوشبختانه یا بدبختانه توی کار بازیافت هم بوده به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«در ساختمان دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد، اسناد ویژه و حتی اسنادی با طبقه بندی محرمانه ، خیلی محرمانه ، سری و بکلی سری از نهاد هایی چون وزارت اطلاعات، ستاد کل نیروهای مسلح، ریاست جمهوری، بانک مرکزی، قوه قضائیه، شورای عالی امنیت ملی، وزارت نفت و ... نگهداری می شده و جای شگفتی دارد که تعداد زیادی از بولتن ها، گزارش ها و نامه های رسمی، سری و بکلی سری برخی دستگاه های امنیتی درباره اقدامات مجرمانه و مفاسد سیاسی و اقتصادی مهدی هاشمی نیز در دفتر او موجود بوده و در فایل های جداگانه بایگانی شده بود. کاست های ضبط شده از جلسات هیات امنای دانشگاه آزاد و برخی "جلسات محرمانه مجمع تشخیص مصلحت" نیز به این ساختمان منتقل شده و اقداماتی به واسطه آن صورت گرفته بود+» این آمارها رو میدی که چی؟ اصلاً به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«پرونده رشوه خواری استات اویل+مفاسد اقتصادی در قرارداد با شرکت توتال در فاز 2 و3 پارس جنوبی+قرارداد کرسنت و 85 میلیون دلار پورسانت+» و سانت به سانت دزدی هاشو هم بگی، بازم هیچ کاری نمی تونی بکنی و به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی در زمان مدیریت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در سالهای 82 تا84 مبلغ ده میلیارد و بیست و سه میلیون و پانصد و سی و یک هزار تومان که با احتساب کاهش ارزش وجه مذکور به مدت 7 سال اکنون به مبلغ شانزده میلیارد و یکصد و شصت و دو میلیون و هشتصد و سی و یک هزار تومان رسیده اختلاس نموده و اسناد و فاکتور های جعلی ارائه کرده است. در آن سالها هیچ نهاد نظارتی جرئت و جسارت بررسی عملکرد مالی این شرکت را نداشته اما در دولت نهم حسابرس داخلی شرکت، رسماً موضوع سوء جریان مالی مذکور را گزارش کرده است+» احمدی نژاد حسابرسی کرده، اینا به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«مهدی هاشمی سازمان دهنده اوباش و اراذل برای ناامن کردن تهران بود و فقط برای یک شب اغتشاش و به آتش کشیدن یکی از میادین شمال تهران، 200 میلیون تومان خرج کرد+» که کرد تازه به دوتا نیازمند هم کمک کرده، حالا به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

«خاتمی، فاتح و مهدی هاشمی می‌گفتند برنده شدن در این انتخابات خیلی با انتخاب‌های دیگر فرق دارد، در این وسط جریان اصول گرا و رهبر دیگر نمی توانند سرشان را بلند کنند و این به معنای یکسره کردن کار است+» اصلاً نظام رو برگردونند به تو چه ربطی دارد آقای کاوه اشتهاردی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

شلاق و زندان حقّت ِ! تا دیگه برای آقازاده فراری فتنه گر، نه تو شاخ بشی و نه کس دیگه ای شاخ بشه!

فهمیدی فرزند شهید بهرام اشتهاردی؟!

 

*مرتبط :

پنج سوال انبارلویی از قاضی دادگاه مدیرمسئول روزنامه ایران +
توهین "وکیل مهدی هاشمی" به قوه قضائیه در دادگاه مدیر مسئول روزنامه ایران +
دکتر الهام؛ مشاور حقوقی رئیس‌جمهور:
قبل از رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی، مشخص نمیشود جناب اشتهاردی به او افترا زده یا خیر؟+
حسین شریعتمداری: شاکی فراری! +
سردبیر روزنامه وطن امروز:
آیا "مجرم فراری فتنه88" می تواند در دفاع از این جرمش، از سایر اشخاص و رسانه‌ها شکایتی کند؟ +
متن جدید داداش حسین بچه بسیجی ها : در "عدالت شیشه ای" جرم ما "عمار" بودن است +
عکاس مسلمان: سُمبه پُر زورتر از قانون! +
متن حسین قدیانی: لطفاً به "کاوه" شلاق نزنید! +
دکتر باقری لنکرانی(وزیر سابق بهداشت): فتنه جدید، شکایت فتنه انگیزان از حامیان انقلاب است +
اندیشه روشن: نفس های آخر عدالت ... +
آینده از آن حزب الله: بچه حزب اللهی کتک خورش ملس است؛ بزنید شلاق ها را +
شیخ مهدی طائب: ما باید تا پای جان پای عدالت بایستیم حتی اگر آبرویمان در خطر باشد +
حمید رسایی: مدیریت فتنه با محکوم کردن روزنامه ایران نفوذ خود را در دستگاه قضا نشان داد

/ 18 نظر / 293 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

بابای کاوه رئیس هیچ مجمع تشخیص مصلحتی نیست بابای کاوه فوق فوقش یه شهیده ای داد بیداد به نقل از قطعه26

عکاس مسلمان

بسم الله. دست مریزاد . باز نشر زیبایی دادید// این حرف دکتر الهام رو خیلی دوست دارم: مواظب باشید که اگر مولایمان امام خامنه‏ای ندا داد: أین عمار؟ جواب ندهید عمار در اِوین است!!!

مهدی هاشمی مجوس

فقط میدونم بگم:((وای به حالی که بگندد نمک.))

خروش ملی

سلام "گله كرد ز لندن ميم هاشمي به تهران زدند گردن كاوه اي" در وبلاگم نوشتم ...

محمد میرزایی

اولین مطلب من در فضای وبلاگی و نقدی بر نحوه برخورد دوستان مذهبی با قوه قضاییه خوشحال میشم بخونیدش

گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل!!!!! این مملکت قانون داره!قوه قضاییه داره!برای نجات خودتون همه چیه این نظام رو بردید زیر سوال!

دقیقا مشکل همین نوع تفکر شماست!! هر دو این اقایان متهم به اتهاماتی هستند که دادگاه باید به انها رسیدگی کنه نه من و شما!!!! من متوجه نشدم این پرچم چیه و از کجا امده بالای مطلب قبلی من!لطفا توضیح دهید

آرزو سادات

سلام وبلاگ پرمحتوایی داری مطلب قشنگی بود لینکت کردم . وقت کردی به ماهم بسر .!!! مرسی راستی یه کم واسه گرافیکش وقت بذار کج سلیقه ![اوغ] بندازین دور این بلاگفا رو با این تبلیغات بیخودش ...[تایید]

خدا رو شکر که من و دوستانم اهل جوییدن خرخره کسی نیستیم تا اماممون نگه! مهم اینه که پرچم امریکا هیچ جا دیده نشه ولی شما اون پرچم رو تبلیغ می کنی.

ترس؟؟؟؟؟؟؟ بچه جون خیلی خامی!!! دیگه وقتمو اینجا تلف نمی کنم .تو برو خرخره بجو. تا ببنیم اون دنیا یقه کدوممون رو میگیرند. استفاده از این شکلک ها نشون می ده برای تفریح میای اینجا.خوش بگذره.بچه سوسولا می رند پارتی.بچه مذهبی هامونم میان اینجا خرخره بجوند. بجای حرافی و شاخ و شونه کشیدن بشین فکر کن واقعا اینقدر ارزش بچه باهالایه مملکت ما اومده پایین که خودشونو بندازند دنبال شر و ور 4 تا ادم الاف؟!؟!؟!؟!؟