تشکّر از " اولین ها"
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ : توسط :

  

با خودم گفتم حق اینکه از دوستانی که هنوز چند ساعت از پیغام بنده بهشون نگذشته بود و وبلاگ نوپای حقیر که نه بهتر بگیم وبلاگ خودشون رو مورد لطف قرار دادند، تشکر و قدردانی کنم:

»» اولین ناشر خبر "راه اندازی جنبش پیامکی احمدی نژاد":

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی(www.pw-arzeshi.com) در بعدازظهر روز اول اردیبهشت بود، یعنی درست در ساعات آغازین تولد وبلاگ، البته با واسطه وبلاگ javoon ، که همین جا از آقای پیام فضلی و دوستان خوبمون در وبلاگ نویسان ارزشی ممنونم.

»» اولین همراه ما در لینک وبلاگ:

این بچه های قلم(www.bachehayeghalam.ir) بودند که ساعات ابتدایی دیشب(دوم اردیبهشت) به وبلاگ بنده لینک دادند که حقیر بهشون لقب: بچه های سریع القلم رو نسبت میدم، از لطفتون ممنونم.

»» اولین نظر پیامکی:

وبلاگ حامی(haami.parsiblog.com) اولین دوستی بود که با اظهار نظرشون ما رو در فعال کردن محتوایی وبلاگ کمک کردند، البته این طور که معلومه همراه همیشگی ما هستند، راستی این هم بگم که وبلاگ حامی اولین وبلاگی هم هست که پیش دستی کردند و بدون اینکه بنده پیغامی بهشون داده باشم ، برای ما پیغام گذاشته بودند؛ ازتون تشکر میکنم.

»» اولین پیامک دریافت شده از طریق 919 مون:

بازم دیروز یعنی دوم اردیبهشت بود که اولین پیامک از شماره: 20_0913264 در حمایت از دکتر احمدی نژاد برامون اومد، از شما حامی عزیر هم که ما رو مورد لطف قرار دادید، ممنونم.

»» از حمایت همه دوستانی که سبب میشن وبلاگ های ارزشی و نوپایی مثل این وبلاگ، اطلاع رسانی و پشتیبانی بشه، تشکر میکنم.