اولین پست وبلاگ "جنبش پیامکی احمدی نژاد"
ساعت ٦:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ : توسط :

»» به ذهنم اومد یه "جنبش پیامکی" در حمایت از دکتر احمدی نژاد راه اندازی کنیم، البته با رعایت اخلاق پیامکی!!

یعنی پیامک هایی رو به نمایش میذاریم که فقط در جهت حمایت ایشونه، همین؛ و به هیچ عنوان پیامک هایی که به تخریب سایر کاندیدا می پردازند رو نمایش نخواهیم داد.

»» جنبش پیامکی دکتر احمدی نژاد از دوستانی که می توانند ما را در قسمت های: شعرهای نو، شعرهای سنتی و کوتاه، داستانک و... یاری نمایند، درخواست می کند تا پیامک های خود را جهت نمایش در وبلاگ، در قسمت "نظرات" ارائه نمایند. 

»» به محض دریافت پیامک های جدید، پیامک ها نمایش گذاشته خواهد شد.

»» همین جا از همه دوستان علاقمند دعوت می کنیم تا با حضور در این همگرایی، دست به دست هم داده و به همگان نشان دهیم که حامیان دکتر احمدی نژاد همانند خود ایشان، با رعایت اخلاق و ایجاد فضایی کاملاً سالم به رقابت می روند، نه با تخریب!

انشاءالله

»» راستی جرقه کار هم، از این دوتا خبر، توی ذهنم زده شد:

1. آغاز به کار ستاد جنگ روانی علیه دولت نهم با ارسال پیامک:

(از سایت خبرگزاری فارس:www.farsnews.com )

خبرگزاری فارس: گروه موسوم به "راه اندازی جنگ روانی علیه دولت " فعالیت خود را از هفته گذشته به طور رسمی و عملی آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار "سرویس مجازی " خبرگزاری فارس، جهان نوشت، این گروه در اولین اقدام، با الهام از سریال‌های تلویزیونی پیامک‌هایی در تخریب احمدی نژاد ساخته و در سطح وسیعی ارسال کرده‌اند.
این گروه متشکل از حدود 190 نفر از چهره‌های طنزپرداز کشور با نظارت و راهنمایی ویژه س. ح فعالیت خود را در موضوعات جنگ روانی در محلی تحت عنوان دفتر ظفر (واقع در خیابان ظفر) سازماندهی کرده و قصد دارند با طراحی و ساخت بیش از سه میلیون پیامک و بلوتوث برای تخریب اصولگرایان و دولت فعالیت کنند.
یکی از نکاتی که در پیامک‌های ساخته شده توسط این گروه مورد توجه قرار گرفته است، اصل تسری پذیری پیامک‌ها است، به صورتی که نه تنها اصلاح طلبان و حامیان آنها، بلکه طرفداران اصولگرایان نیز به ارسال این پیامک‌ها برای یکدیگر ترغیب شوند.
این افراد که بنا بر اعلام منابع نزدیک به اصلاح طلبان پایه حقوق هر یک از آنها 800 هزار تومان تعیین شده است، ماموریت دارند فعالیت‌های خود را در اردیبهشت ماه افزایش دهند.

( وبلاگ javoon: لازم به ذکر است "سعید حجاریان" به عنوان تئوریسین و مدیر کارکشته جنگ روانی جبهه اصلاحات، شهرت دارد.)
»» برگرفته شده از http://khomeynism.persianblog.ir/post/457/

2. تخریب دولت نهم با راه‌اندازی روزانه 290 وبلاگ:

(از سایت خبرگزاری فارس:www.farsnews.com )

عبدالرضا داوری گفت: بر اساس پژوهشهای انجام شده، مخالفان دولت نهم برای دروغ پردازی و سیاه‌نمایی عملکرد دولت، به طور متوسط روزانه 290 وبلاگ با محتوای مشترک در فضای سایبر ایجاد می‌کنند.

عبدالرضا داوری پژوهشگر در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: یک مرکز فرماندهی واحد که خود را "جنبش وبلاگی حامیان یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری " نامیده است مدیریت پروژه تخریب سایبری دولت نهم را برعهده دارد.
وی افزود: بررسی عملکرد این مرکز نشان می‌دهد که از ابتدای فروردین 88 روزانه 290 وبلاگ (هر 5 دقیقه یک وبلاگ) به ظاهر شخصی راه اندازی شده است اما مرور مطالب این وبلاگها حاکی از آن است که 98 درصد مطالب آنان مشترک و از یک کانون واحد تغذیه می شود.
داوری ادامه داد: آرشیو تمامی این وبلاگها صرفا فروردین 88 را نشان میدهد که این موضوع حاکی از آن است که وبلاگهای مذکور پس از فروردین 88 را اندازی شده اند.
مدیرکل پژوهش ایرنا تصریح کرد: در عین حال طراحی مشترک قالب و فرم این وبلاگها نشانگر آن است که ایجاد این وبلاگها با عجله کامل صورت می گیرد و طراحان این وبلاگهای زنجیره ای از فرصت کافی برای تغییر در فرم وبلاگها برخوردار نیستند.
داوری تاکید کرد: در انتخاب اسامی وبلاگهای زنجیره ای تلاش می شود تا مسائل قومیتی و منطقه ای و نیز مسائل مربوط به زنان و جوانان مورد توجه قرار گیرد.
این پژوهشگر افزود: 86 درصد از محتوای وبلاگهای زنجیره ای به انتشار گزارش های تخریبی علیه دولت نهم اختصاص دارد و سایر مطالب نیز به تبلیغ دیدگاههای کاندیدای مورد نظرشان اختصاص یافته است.
عبدالرضا داوری اظهار داشت: از آنجا که راه اندازی این حجم عظیم از وبلاگهای زنجیره ای توسط یک گروه 7 الی 10نفری صورت می گیرد، وبلاگهای مذکور عمدتا فاقد اسم و عنوان و عکس و حتی ایمیل صاحب وبلاگ بوده و غالبا با اسامی مستعار ایجاد شده اند.
مدیرکل پژوهش ایرنا خاطرنشان کرد: با توجه به روند کنونی ، پیش بینی می شود تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در 22 خرداد 88 ، حدود 30000 وبلاگ زنجیره ای علیه دولت نهم از سوی این کانون تخریبی راه اندازی شود که این موضوع از یک جنگ سایبری تمام عیار علیه دولت نهم حکایت دارد.

»» همرنگ ها میتونن یکرنگ بشن..