»» پیامک(نه بابا!!)
ساعت ۱۱:۳۸ ‎ب.ظ روز ٩ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

میرحسین موسوی

»» چه کسی می داند

     چرا میرحسین، سابقه مبارزاتی در قبل از انقلاب ندارد؟

     چگونه سال56 عضو هیأت علمی دانشگاه ملّی میشود

     آن هم با تأییدیه ساواک؟!! *

----------------------------------------------------------------------

*پس نوشت:

وزیر کار و امور اجتماعی در دولت دوم میرحسین موسوی؛ آقای ابوالقاسم سرحدی زاده در تاریخ: چهارشنبه،9/اردیبهشت ماه/1388 با روزنامه ارگان آقای کروبی(روزنامه اعتماد ملی) مصاحبه کردند و گفتنه اند: "خبری از تلاش‌های سیاسی و انقلابی میر حسین در دوران شاه ندارم". (آدرس: http://www.bornanews.com/Nsite/FullStory/?Id=262868)

 و اینکه: "من قبل از انقلاب آقای میرحسین موسوی را نمی شناختم و از سوابق مبارزاتی قبل از انقلاب ایشان خبر ندارم". آقای کروبی هم با برنا مصاحبه کرده،ایشان گفته که ما ایشان را قبل از انقلاب نمی شناختیم. (آدرس: http://www.bornanews.com/Nsite/FullStory/?Id=262044)

قضیه از این قراره که:

..که جناب دکتر عبدالرّضا داوری(مدیر کل پژوهش ایرنا) گفتنه اند: ما هم رفتیم مرکز اسناد انقلاب به دوستان گفتیم ببینید پرونده ای از ساواک راجع به آقای مهندس موسوی وجود دارد؟

بازداشتی، مبارزه ای، احضاری، پرونده ای از ایشان وجود ندارد. یعنی ایشان سابقه مبارزاتی آشکار پیش از انقلاب ندارند. ایشان موقعی که انقلاب شد 37 ساله بودند. دوستان می دانند که در واقع تمام افرادی که در ایام انقلاب به این سن و سال می رسیدند، بالاخره احضاری، بازداشتی، چیزی داشتند. حتّی مثلاً بهزاد نبوی یک سال از ایشان کوچکتر است. بهزاد متولّد1321 است.

آقای مهندس موسوی سال56 به عضویت هیئت علمی دانشگاه ملّی در می آید. که می دانید آن موقع هر کس می خواست عضو هیئت علمی بشود بایستی یک تأییدیه ای از ساواک می گرفت.ایشان می شود گفت حداقل در پرونده اش در ساواک نکته منفی وجود نداشته و ساواک در سال56 نسبت به ایشان نظر منفی نمی دهد.

البته من قصد تخریب ندارم و نمی خواهم بگویم ایشان ساواکی بوده ولی مسأله این است که ساواک نسبت به ایشان نظر منفی اعلام نکرده. می دانید که مثلاً دکتر شریعتی وقتی که دکترایشان را میگیرد و وارد ایران می شود، سال46 یا 47 سابقه ی مبارزاتی داشته؛ هم پیش از رفتنش به فرانسه و هم در دوران فرانسه؛ ایشان را ساواک با دکترای جامعه شناسی می فرستد در یک روستایی در اطراف سبزوار یا... که برود آنجا.

یعنی می خواهم بگویم که ساواک این طور به محیط آموزشی سیطره داشته. با این سیطره آقای مهندس موسوی سال56 می آید و در واقع می شود عضو هیئت علمی دانشگاه ملّی آن موقع!

----------------------------------------------------------------------

@@ به قول دوستان: قضاوت با شما..!!

                                                                           ادامه دارد..