پیامک 69
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳۸۸ : توسط :

@@ به رغـم مدعیانـی که منـع رأی کنند

       دو چشم خسته تو، حجّت موجّه ماست.

@@ هر چی رو پیش مردم بشکنن، بی ارزش میشه. مگه یه چیز که وقتی پیش مردم بشکنه و تخریب بشه، ارزش پیدا میکنه!

----------------------------------------------------------------------

»» راستی چه قدر زود صورتت چروکیده شد..

    چه قدر زود موهایت سفید شد..

    مگر خودت در جواب آن کس که گفت "شهادت برای توست" نگفتی که شاید شهادت پاداش کارمان باشد ولی کارهای زیادی داریم. پس چرا این قدر زود...

    چرا اینقدر زود سختی کشیدندت را به رُخ مان کشیـدی؟!!

   عیبی ندارد. چرا که قبل ترها نیز دیده ایم هرکس سپـر رهبرمان بشود او نیز زود پیر میشود! ولی زود هم پَر میکشد!

   آری ما رجایی و باهنرها دیده ایم که اینگونه سخن میگوییم.

   آری،انگار اینان با هر آن کس که به دوردست ترین مکان ها و به محروم ترین جاها برود.. با هر آن کس که دست های زبـر و خشکیده پیرمردی خمیده.. و صورتِ سوخته و چروکیده کشاورزی را ببوسد.. با هر آن کس که برای " آنهایی که تا به حال ارزشی نداشتند"، ارزش قائل شود.. با هر آن کس که به صدای نازک و بریده بریده دختر بچه ای که برای داروی مادرش، دانه های اشک تمام صورتش را خیس کرده، پاسخ دهد و برایش پدری باشد.. و البته با هر آن کس که از پول های باد آورده اینان بکاهد و صد البته با هر آن کس که بگوید هزاران هزار احمدی نژاد فدای یک لحظه زندگی ملّت عزیز ایران(1).. اینگونه اند که الآن با تو!

   آری اینان با هر آنچه که قلب رهبرمان را روشن و خوشحال کند، دشمن اند و تا او را از میان برندارند، آرام نخواهند گرفت.

   اینان سالهاست که هدف شان ولایت است و آن زمان که بودند ما دیدیم که چه خونی به قلب رهبرمان کردند. تا جایی که رهبرمان از سکوت کردن ما و بذل جان خود حرف به میان آورد:

اگر یک حرفى که خون شما را به جوش مى‏آورد به زبان آورند -مثلاً فرض کنید اهانت به رهبرى کردند- باز هم باید صبر و سکوت کنید. اگر عکس مرا هم آتش زدند و یا پاره کردند، باید سکوت کنید. نیرویتان را براى آن روزى که کشور به آن نیازمند است، براى آن روزى که نیروى جوان و مؤمن و حزب‏الّلهى باید در مقابله با دشمن بایستد، حفظ کنید.(2)

آخرین جمله را هم به امام و مقتداى خودمان ولىّ‏عصر ارواحنافداه عرض کنیم: اى سیّد و مولاى ما! پیش خداى متعال گواهى بده که ما در راه خدا تا آخرین نفس ایستاده‏ایم. بزرگترین آرزو و افتخار بنده این است که در این راهِ پُرافتخار و پُرفیض و پُربهجت، جان خودم را تقدیم کنم.(3)

انگار این وعده حق است که هر کس در زیر یَد ولایت برای مردم خُرد شود.. هر کس برای مردم بشکند و برای مردم لِه شود او را پَری دهند برای پرواز. پرواز در مسیری که رائحه حسین(ع) و رائحه سیلی خوردن مادرش(سلام الله علیه) و عطر خانه نشینی های پدرش، و صدای ناله های بی صدای علی اصغرش، و رنگ خون هزاران هزار همّت ها و آوینی ها و صیادشیرازی ها در آن پیچیده است.

و امروز همان روزیست که رهبرمان فرمودند: نیرویتان را براى آن روزى که کشور به آن نیازمند است، براى آن روزى که نیروى جوان و مؤمن و حزب‏الّلهى باید در مقابله با دشمن بایستد، حفظ کنید.

 و امروز همان روزیست که کارهای زیادی داریم..

و چه زیبا گفت سیّد شهیدان اهل قلم؛ سیّد مرتضی آوینی:

عَلَم خمینی بر زمین نمی ماند؛ مگر ما مُرده ایم؟

--------------------------------------------------------------------

1: احمدی نژاد در همایش 20 هزار نفری دانشجویان؛ 1خرداد 1388

2و3: بیانات رهبرى ‏در دیدار جمعى از دانشجویان به همراه اقشار مختلف مردم‏ ؛21/۰۴/1378